Vázací pásky    Lepící pásky    Obalový materiál    Fixace zboží    Zakázkové balení Mapa stránek

Výplňové materiály


Výplňový materiál - FLO-PAK

FLO-PAK je nejpoužívanější výplňový materiál

FLO-PAK GREEN je první biologicky rozložitelná výplň, která je vyrobena ze 100% recyklovaného materiálu. „Čipsy“ mohou být snadno znovu použitelné nebo recyklovatelné.

Jakmile FLO-PAK GREEN po přepravě zlikvidujete zařazením do komunálního odpadu, jsou tyto „čipsy“ degradovány mikroorganismy.

FLO-PAK GREEN „čipsy“ mají světle zelenou barvu a dobře známý uzavřený osmičkový tvar, který nabízí produktu dokonalou ochranu. Tento rychle použitelný obalový materiál vyplňuje okamžitě veškeré dutiny v krabici a může snadno ochránit těžké a nepravidelně tvarované výrobky během přepravy a skladování.

FLO-PAK GREEN je nejlepší odpovědí na aktuální výzvu k rozvoji a využití udržitelných přírodních zdrojů. Je vyroben ze 100% recyklovaného materiálu, který může být znovu zcela recyklován, nebo opakovaně použit a tím spotřebovává méně energie při výrobě.

Typobjem/balení (m3)materiálhmotnost 500 litrů (kg)
FLO PAK GREEN0,5recyklovatelný 2,3

 
FLO-PAK GREEN
FLO PAK silo
FLO PAK
Plnička výplňového materiálu FLO PAK umožňuje jednoduché plnění výplňového materiálu do přepravních obalů.
Výplňový materiál - vzduchové polštářky

Vzduchové polštářky mají díky svému vysokému stupni zatížitelnosti vynikající ochrannou funkci. Podle typu fólie použité na jejich výrobu je možné každý jednotlivý element ( polštářek ) zatížit až 1000 N. Polštářky jsou složeny z 99% vzduchu a 1% fólie ( oproti ostatním balicím a výplňovým systémům se jedná o 30 až 50% úspor ). Výrobky zabalené do vzduchových polštářků jsou tak dokonale chráněny proti rázům a ostatním druhům mechanického namáhání. Odpružení a tlumící schopnost polštářků optimálně chrání i velmi citlivé výrobky a to i bez dalšího ochranného balení.

Vzhledem k tomu, že je možno polštářky dodávat v různých velikostech, je tento systém balení vhodný pro ochranu a balení malých i velkých kusů zboží.

Podle typu stroje můžeme dodat polštářky o rozměrech:

AIRPAD AP 502: Automat AIRPAD AP502 vyrábí výplňový materiál bez trvalé obsluhy. Výplňové polštářky jsou vyráběny v taktu, ze dvou pásů fólie. Každý pracovní cyklus je roven čtyřem polštářkům, které mohou mít podle naprogramování stroje rozdílnou délku a výšku. Impulsní svařovací agregát zajišťuje dokonalé provedení sváru.

Velikost polštářků: 80 x 40 mm, 80 x 60 mm, 80 x 80 mm, 80 x 160 mm, 180 x 160 mm, 400 x 180 mm

CELL-O EZ II: Stolní provedení stroje ( malá základna ) umožňuje výrobu vzduchových polštářků vedle baleného zboží. Má jednoduchou obsluhu.

Velikost polštářků: 200 x 130 mm, 200 x 200 mm, 400 x 80 mm

MINI PAK´R: Nejnovější varianta stroje na výrobu vzduchových polštářků určených pro ochranu zboží, uvnitř přepravního obalu, proti mechanickému namáhání. Stroj je určen k zapůjčení, ale také k prodeji. Cena stroje je velmi příznivá.

Velikost polštářků: 200 x 130 mm, 400 x 150 mm.

Polštářky si však může zákazník vyrábět sám po pronájmu nebo zakoupení stroje.

  
 vzduchové polštářky


  vzduchové polštářky

  vzduchové polštářky
 

   AIRPAD AP 502 MINI PAK´R CELL-O EZ II

Balení do polyuretanové pěny

Formy z polyuretanové pěny tvoří novou generaci balicího systému využívajícího jak ruční, tak plně elektrizovanou variantu způsobu balení. Forma vyrobená z vysoce pevné fólie a polyuretanové pěny přesně kopíruje tvar baleného zboží a vytváří tak jeho dokonalou ochranu proti mechanickému namáhání.

polyuretanová pěna  polyuretanová pěna polyuretanová pěna polyuretanová pěna
© copyright 2012 | Frkal.com | TP-Grafika.cz | all rights reserved