Vázací pásky    Lepící pásky    Obalový materiál    Fixace zboží    Zakázkové balení Mapa stránek

Páskovače

Páskovače k samosvěrným a speciálním sponám

Páskovače typu H (21, 22, 23)
Se používají pro běžné napínání umělohmotných pásek s použitím k samosvěrných spon řady B, BF nebo Ep (při použití kleští typu H35 také mačkacích spon řady XL) do šířky pásky 19 mm. Více v sekci " Vázací pásky ", " Vázací spony "

Páskovač typu H
 • H 21
  Je určen zejména pro páskování polypropylenovou páskou PP do šíře 16 mm a tloušťky 0,8 mm. Proti páskovači H 22 má pod přítlačným zařízením zubatou podložku zamezující prokluzu PP pásky. Proti páskovači H 23 má méně výkonné střižné zařízení. Více v sekci " Vázací pásky polypropylenové "
 • H 22
  Je určen zejména pro páskování standardní polyesterovou páskou PES do šíře 19 mm bez omezení tloušťky. Proti páskovači H 21 a H 23 má pod přítlačným zařízením hladkou podložku zamezující poškození textilní PES pásky. Tuto páskovačku lze použít jako univerzální pro všechny druhy pásek. Více v sekci " Vázací pásky "
 • H 23
  Je určen zejména pro páskování polypropylenovou páskou PP do šíře 19 mm a tloušťky do 0,9 mm, kompozitní polyesterovou páskou typu Scc do šíře 19 mm a polyesterovou svářecí páskou PET do šíře 19 mm a tloušťky do 0,9 mm. Proti páskovači H 22 má pod přítlačným zařízením zubatou podložku zamezující prokluzu pásky. Proti páskovači H 21 má výkonnější střižné zařízení. Více v sekci " Vázací pásky PET "
 • H 22 Round
  Používá se pro páskování zaoblených a malých svazků. Jedná se o páskovač H 22 doplněný speciálním nádstavcem, který umožňuje páskování na zaobleném povrchu.

Páskovače typu SNW (19, 25 , 40) Profi

Se používají pro napínání umělohmotných vázacích pásek s použitím samosvěrných spon řady B nebo BF do šířky 40 mm. Páskovače odolávají nadměrnému namáhání. Více v sekci " Vázací spony "

 • SNW 19
  Je určen pro PES, PET, PP pásku do šířky 19 mm.
 • SNW 25 Profi
  Je určen pro PES pásky s vysokou pevností do šířky 25 mm.
 • SNW 40 Profi
  Je určen pro PES pásky s vysokou pevností do šířky 41 mm.

SNW 19,25,40 profi

 

 Ruční napínač na PP pásku

Je určen k ručnímu napínání PP pásky v šíři 8,9,10,12,15 nebo 16mm. Použít můžeme samosvorné spony ocelové nebo plastové. Dotažení pásky se provádí ručně bez použití jakékoliv páky. Proto je tento páskovač vhodný spíše pro provozy, kde se vázací páska používá zřídka. Napínač je vybaven i nožem na odříznutí pásky.

 • Ruční napínač H-13
  Je určen pro pásku do 13mm
 • Ruční napínač H-16
  Je určen pro pásku do 16mm
 
Ruční napínač na PP pásku
Ruční páskovače na mačkací spony

Kombinovaný dvoupákový páskovač typu H 42

Je určen pro napnutí umělohmotné vázací pásky a následné zamáčknutí ocelové mačkací spony, šířky 13 a 16 mm o délce 20 mm. Předností tohoto typu spojení je vysoká pevnost a odolnost.
Používá se u úvazů, které nevyžadují následné dotažení a úpravy. Více v sekci " Vázací spony "
 • H42/10 
  Pro mačkací spony do šíře vázací pásky 10mm
  Hlavní předností tohoto páskovače je nízká fyzická síla, potřebná
  k uzavření spony (vhodné i pro ženy). Díky nízké hmotnosti a vysoké
  spolehlivosti je se svou jednoduchou obslouhou výborná volba.
 • H 42/13 
  Pro mačkací spony do šíře vázací pásky 13mm. Jeho
  uplatnění je zejména v provozech s nižšším provozem páskování.
 • H 42/16 
  Pro mačkací spony do šíře vázací pásky 16mm. Jeho uplatnění je zejména v provozech s nižšším provozem páskování.
Páskovač H42/10
 
páskovač typu H 42

Kombinovaný jednopákový páskovač typu KOMBI

Je určen pro napnutí umělohmotné vázací pásky a současně zamáčknutí ocelové mačkací spony PKO (plochý spoj). Více v sekci " Vázací spony "

 • KOMBI 13 - pro spony do šířky 13 mm
 • KOMBI 16 - pro spony do šířky 16 mm

Kombi 13,16

Mačkací kleště typu H 35

Jsou určeny pro zamáčknutí ocelové mačkací spony do šíře 19 mm. Napnutí pásky se provádí pomocí páskavačů řady H (21, 22, 23).

 
Mačkací spony H 35

Podvlíkač pásky pod paletu

Jedná se o speciální podvlíkač s kovovou sponou pro přichycení vázací pásky. Podvlíkač pod paletu je vhodným doplňkem ke všem vázacím páskám. Usnadňuje protažení vázací pásky pod paletou a zrychluje tak proces páskování.

 
Podvlíkač pod paletu
Ruční páskovače na ocelovou pásku

Páskovače na ocelovou pásku - bez spon

Jsou určeny pro napínání ocelové pásky šířky 13 mm až 20 mm a tloušťky 0,38 až 0,63 mm. Spoj je proveden průstřihem pásek bez použití spon. Více v sekci " Ocelové pásky "
 • BO 51

Páskovač BO-51 je standardní typ.

Páskovač BO-51 je vhodný pro páskování předmětů ocelovou páskou bez použití sponky. Spoj je proveden průstřihem pásek.

Páskovač BO-51 je zejména určen pro páskování předmětů s jednou rovnou plochou jako jsou bedny, cihlářské a dřevařské výrobky, zboží na paletách apod.

Páskovač BO 51 je seřiditelný pro pásky šíře 13 až 20 mm a tloušťky 0,4 až 0,63 mm.

Modifikace: 1.křížové ozubení, 2.křížové ozubení, kovový kryt 

 • BO 6

Páskovač BO-6 je inovovaným typem páskovače BO-51.

Páskovač BO-6 je o 0,75 kg lehčí, práce s ním je jednodušší a lepší ergonomie pák umožňuje snadněji páskovat i ve vertikální poloze.

Modernější konstrukce páskovače BO-6 výrazně zvyšuje jeho životnost.

Nový mechanismus napínání pásky páskovače BO-6 zvyšuje napínací sílu až na 4000 N.

Technické parametry páskovače BO-6 jsou shodné s typem BO-51

 • BO-7 SWING

Páskovač BO-7 SWING slouží k páskování ocelovou páskou šíře 13–20 mm, tloušťky 0,4–0,8 mm.

Páskovač BO-7 SWING se vyznačuje unikátním systémem postupného prostřihu, což významně snižuje námahu obsluhy. Spoj je proveden pomocí 3-násobného prostřihu, odstřižení konce pásky je provedeno zároveň s tímto úkonem.

Páskovač BO-7 SWING je zejména určen pro páskování předmětů s jednou rovnou plochou, jako jsou bedny, cihlářské a dřevařské výrobky, zboží na paletách apod.

 

 

páskovač BO 51

 

 

 

páskovač BO 6

BO-6 kovový kryt

páskovač BO 7 SWING

 Páskovače na ocelovou pásku - s mačkacími sponami
Jsou určeny pro napínání ocelové pásky šířky 13 mm až 32 mm a tloušťky 0,4 až 1 mm. Spoj je proveden napnutím ocelové pásky ručním napínačem na ocelovou pásku NOP a následném zamáčknutí mačkací ocelové spony ručními uzavíracími kleštěmi KOP. Více v sekci " Ocelové pásky ", " Vázací spony "
 •  Ruční napínač na ocelovou pásku typ NOP

Tento napínač se používá pro transportní páskování těžkých předmětů jako jsou kovové profily, svazky dřeva atd. Je zejména učen pro páskování kruhových či členitých předmětů. Používá se pouze v kombinaci s vhodnými uzavíracími kleštěmi (např. typ KOP). Pro páskování se používá ocelová páska šíře 13-32 mm s uzavřenými mačkacími sponami pro ocelovou pásku. Při dvojím prostřižení spony lze dosáhnout pevnosti ve spoji až 5000 N.

 
Ruční napínač na ocelovou pásku NOP
 • Ruční uzavírací kleště typu KOP

Tyto uzavírací kleště se používají pro transportní páskování těžkých předmětů jako jsou kovové profily, svazky dřeva atd. Jsou zejména učeny pro páskování kruhových či členitých předmětů. Používají se pouze v kombinaci s vhodným napínačem (např. typ NOP). Pro páskování se používá ocelová páska šíře 13-32 mm s uzavřenými mačkacími sponami pro ocelovou pásku.

 
KOP 13-20
KOP 32



© copyright 2012 | Frkal.com | TP-Grafika.cz | all rights reserved