Vázací pásky    Lepící pásky    Obalový materiál    Fixace zboží    Zakázkové balení Mapa stránek

Vážení zákazníci

   Společnost M.NAVY, s.r.o. Valašské Meziříčí, držitel certifikátu ISO 9001:2008, by Vám ráda nabídla zboží a služby z oblasti přepravního balení, zajištění nákladu v dopravních prostředcích nebo kontejnerech a manipulace se zbožím, které vychází z naší dlouholeté specializace a praxe v uvedených oblastech.

   Vedle tradičních a osvědčených obalů, obalových materiálů a technických prostředků pro přepravní balení a ložení, jsou zde zařazeny výrobky představující novou kvalitu, jak z hlediska ochrany životního prostředí, tak využívání nových technologií. Naše rozsáhlé množství skladových položek plně pokrývá potřeby zákazníků ze všech rozhodujících výrobních odvětví a současně vytváří předpoklady bezpečné přepravy zboží od odesílatele k příjemci.

   Zkušení pracovníci společnosti Vám rádi poskytnou odborné poradenství v oblasti používání jednotlivých nabízených obalů, obalových materiálů, včetně ostatních technických a manipulačních prostředků, které je možno zakoupit v naší prodejně ve Valašském Meziříčí nebo u našich prodejců na Slovensku.

Na všechno prodané nářadí, stroje a zařízení, které si můžete vyzkoušet na veletrzích, poskytujeme technický servis.

Celý kolektiv...

celá firma
© copyright 2012 | Frkal.com | TP-Grafika.cz | all rights reserved